SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ora muri
Çmimi :
€39.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ore muri ne formen e fushes se bilardos e perbere me materjal porcelani dhe gips. Dimensioni: 30x44.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4055 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »