SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pistolete per dekor
Çmimi :
€61.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pistolete druri e stilit te revolucionit francez. Eshte e perbere me dru dhe bronz. Dimensionet: 45 cm

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4054 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »