SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lily of the Valley shampo per dush dhe vaske 400ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lily of the Valley shampo per dush dhe vaske. Per te gjitha llojet e lekures 400ml. Ajo e lë lëkurën te bute, me parfumin e zambakut të luginës, një nga lulet më romantike. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4303 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »