SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bv Musk shampo per dush dhe vaske 400ml
Çmimi :
€2.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shampo mjaft aromatike e pyjeve të egra shuar nga shirat e pranverës, thith harmoninë e mprehtë e shkurreve dhe bimëve rrëshinor, e manave dhe fruta spontane. Më shumë se vetëm një dush krem të thjeshtë, ajo është një trajtues që rrit bukurinë tuaj ditë pas dite si dhe ju kënaq me përkëdheljet. Kjo formulë delikate që e bën higjienën tuaj të përditshme ne një moment te veçantë . Jepini vetes një përvojë të përditshme banje te pasur me aroma . Kjo si ne vaske dhe dush xhel është më shumë se një larje trupit të thjeshtë. Kjo është një trajtim të përditshme që e rrit përvojën e banje me formulën e tij delikate për të bërë regjimin tuaj të përditshme te pastrim ne një moment të vërtetë të veçantë. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4308 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »