SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Frangipane shampo per dush dhe vaske 400ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Frangipane (gjithashtu i quajtur "lulja e tempullit") është lulja simbol i Ribudhoo, një ishull në Maldive, por ajo është gjithashtu një bimë shumë e zakonshme në Sicili, në Greqi dhe në zonën e Mesdheut. Pemët e imponuar frangipane janë të pasura në lule parfumuar ku aroma e tyre dehëse përhapet mbi të gjithë ishullin. Kjo lule jashtëzakonisht e parfumuar e cila banjë më ekzotike dhe intrigues dhe i butë dhe me plote shkumë dush, eshte e perbere me proteina grurit dhe ekstrakte vegatable. Ëmbël dhe intensive, kjo e bën lëkurën mrekullisht i butë duke krijuar një atmosferë e relaksimit totale. Një dush të mrekullueshme të paharrueshme. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4307 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »