SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vanilla shampo 400ml
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vanilla shampo 400ml te fal trajtim bukurie të këndshme dhe relaksuese. Dhe ju jep ndjesi relaksi te përqafuar nga atmosfera ekzotike e vendeve të largëta. E perbere me erëza të përziera dhe me shije aromatike te vaniljes. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4306 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »