SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VANILLA & MYRRH shampo dushi dhe vaske 400ml
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VANILLA & MYRRH shampo dushi dhe vaske 400ml. Aromë intensive dhe delikate lejon fantazite tuaja të marrë fluturimin. Formula e tij të jashtëzakonshme e le lekuren butësisht e pastron lëkurën rrit nivelin e pH natyral. Ajo eshte qetësuesuese me arome vanilje Përkëdhel lëkurën tuaj në një mënyrë të bute. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4305 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »