SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bamboo shampo per dhush dhe vaske 400ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bamboo shampo per dhush dhe vaske 400ml. Shkumë e butë nga aroma e saj të gjelbër, e freskët, energjike, zgjon lëkurën dhe kënaq shqisat. Formula me ekstrakt bambuje, natyrisht e pasur me minerale dhe elementët gjurmë, i jep tonifikim në lëkurë për një dush freskues. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4312 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »