SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Coconut paradise shampo per dush dhe vaske 250ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshon një aromë qiellore te frutave dhe kokosit Tropical, duke i dhënë trupit shkumën e saj të butë. Qumështi i kokosit, hidratues, është i kombinuar me lëng mango, një burim i vitaminave dhe mineraleve për të siguruar butësi te lëkurës. Për çdo banjo jep një ndjenje intensive mirëqenie me një shije tropikale. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4311 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »