SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vanilla Cardamon shampo per dush dhe vaske 400ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shampo me Kardamom e freskët dhe intensive 400ml. Vanilla e ëmbël dhe sensuale dy mbretëreshat e erëzave premtojne ndjenjat magjike ne larjen e trupit me aromatik. Aromë-përrallë zanash dhe formula e pasuruar me proteina e grurit. Jep lagështi dhe ushqen lekuren duke e lënë atë te butë dhe intensivisht aromatike për një dush luksoze. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4310 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »