SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Orange Blossom shampo per dush dhe vaske 400ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Orange Blossom shampo per dush dhe vaske 400ml. Një shije e freskët, pastrues dhe delikate që mbulon trupin me një aromë intensive, e ëmbël. Thelbësore Orange Blossom ka një formule relaksuese dhe ngrohtësia e saj aromatike ju përgatit për pushim ne kohën tuaj të natës. Celja e lules e se portokallit eshte konsideruar si simbol i pastërtisë, e cila eshte zgjedhur shpesh nga nuset për ditën e tyre të dasmës. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4309 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »