SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Coconut skrab per trupin 150 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Coconut skrab per trupin 150 ml Absolutisht thelbësor për përgatitjen e lëkurës për një ritual të bukurisë intensive kjo pastrim marramendëse zbut lëkurën dhe në të njëjtën kohë ushqen dhe pastron butë. Kombinon veprim exfoliating e pluhur të marra nga arra e kokosit, një cilësi veçanërisht i butë dhe të pasur që përkëdhel lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe aromatike. Rezultati është intensive per mirëqenien të lëkurës. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4316 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »