SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Black Vanilla shampo per dush dhe vaske 400ml
Çmimi :
€2.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Black Vanilla shampo per dush dhe vaske 400ml. Shkuma e saj e bukur dhe e butë butësisht pastron lëkurën duke e lënë një aromë të kushtueshëm dhe të rafinuar. Një ode për feminitet në të cilën shpërthen gjithë sensualitetin e shënimeve vanilje e Zeze dhe të ftuar me lule dhe fruta. Formula e butë është pasuruar me ekstrakte të vaniljes. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4315 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »