SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Orkidea shampo per dush dhe vaske 400ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Orkidea shampo per dush dhe vaske 400ml Shkuma e saj i butë dhe delikate e aromatike i shton kohës së banjës një emocion intensive. Formula e pasuruar me ekstrakte Orkide, hidratues ringjall butësine dhe pastron thellesisht. Zarfa elegante e saj sjell arome e ëmbëlsi dhe sensualitet për një moment të bukurisë intensive si një shëtitje në një kopsht ekzotike. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4314 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »