SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iris i bardhe shampo per dush dhe vaske 400ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iris i bardhe shampo per dush dhe vaske 400ml. Ajo i jep trupit një shkumë të butë dhe arome elegante te irises se bardhë. Formula përmban qumësht Irise cila eshte lehtësuese dhe qetësuese. Për një banjo në emër të ëmbëlsis më të kënaqshme. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4313 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »