SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lule qershie shampo per dush dhe vaske 400 ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lule qershie shampo per dush dhe vaske 400 ml. E ëmbël dhe romantike, ajo i kthehet kohës së banjës në një përvojë intensive që lë lëkurën të butë dhe të qetë e aromatike. Formula e pasuruar me perberje nga vaj palme butësisht pastron lekuren. Ndërsa aroma e pa gabueshme e lules se qershie mbulon shqisat për një pushim bukurie si një shëtitje në kopshtee me lulëzim. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4321 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »