SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Afrikan karite shampo qumesht banjoje 400ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23113
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Afrikan karite shampo qumesht banjoje 400ml Banjo qumshti te mbështjell në një përqafim të butë te trupit e te lekures. Eshte nje përzierje e përbërësve aktivë, ndër të cilat rrjedhin nga një surfactant Shea, me zbutje shumë të lartë dhe hidratues. Shkuma e saj eshte nje cilësi e këndshëm falë kompaktit për praninë e një derivativi niseshteje,e cila e bën atë një eliksir te përsosur për lëkurën, e cila rimerr gjithë freskinë e saj dhe butësin. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4320 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »