SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Caj jeshil shampo per dush dhe vaske 400 ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23114
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Caj jeshil shampo per dush dhe vaske 400 ml Për të rigjallëruar trupin dhe mendjen dhe plotë energji, e u lind në vijën e gjelbër. Traditë lindore atribuon aftësinë për të dhënë një pamje të freskët të brendshme dhe mirëqenien te shkelqyeshme. Çaji jeshil përmban substanca të çmuar:polyphenols dhe vitamina (B, C, e dhe beta-carotene) antioxidant të lartë që mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira. Sipas një kinezi të lashtë duke thënë: ". Green Tea zgjon shpirtin dhe frymëzon mendimet e mençura" Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4319 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »