SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lule qershie qumesht trupi 250ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lule qershie qumesht trupi 250ml. Ky produkt përkëdhel lëkurën me cilësi e saj të papërmbajtshëm, ndërsa Shea Butter organike ofron ushqim dhe parfum dehës te qershise blossom e cila stimulon shqisat. Intensive e butë dhe kjo është shumë më tepër se një qumësht ushqyes është gërshetim sublime e një mijë ndjesive, për bukuri lulëzim ditë pas dite. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4318 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »