SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iris i bardhe uje tualeti 30ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iris i bardhe uje tualeti 30ml. Eshte aromë delikate dhe elegante ne zemër të lules që rrit ëmbëlsinë e Bardhë te lules Iris. Si petalet e saj prej kadifeje si lule në pranverë dhe kthehen një ndjeshmëri të ngrohtë vjetërohet dhe të lënë një jehonë te musk dhe vaniljes. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4329 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »