SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iris i bardhe krem trupi 200 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iris i bardhe krem trupi 200 ml Një puth kadifeje që rrit lëkurën me ëmbëlsi te pafund dhe erë te kendeshme te Irisit te bardhë. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4327 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »