SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Coconut shampo per vaske dhe dush 250 ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Coconut shampo per vaske dhe dush 250 ml. Shampo e bute pastron lëkurën dhe jep nje shkumë të qete ngacmon shqisat me aromën e saj të ngrohtë dhe sensuale e kokosit. Hidratuesi dhe zbutësi i qumësht kokosit jep butësi. Pas secilit dush lë një ndjenjë të relaksimit të kënaqshme për të gjetur veten në një oazë të mirëqenies. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4322 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »