SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Violeta kripe banjoje 250ml
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Violeta Kripërat banjoje 250 g Hidhet në vaskë arome marramendëse prej violet ëmbël, për një dush që relakson shqisat dhe ndjenja . Gjithashtu ideale për masazh. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4333 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »