SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Violeta gjalp per trupin 125 ml
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Violeta gjalp per trupin 125 ml. Formula e pasur dhe e butë në praninë e gjalpë Shi dhe ëmbël vaj bajame, ky produkt trupi lë lëkurën të butë te ushqyer dhe aromatike intensivisht. Aromë delikate, por Violetta këmbëngulës na lë mbështjellë në stilin unik dhe të veçantë të një parfum me erë shumë të pakohë. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4332 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »