SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iris uje tualeti 30 ml
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iris uje tualeti 30 ml Një parfum të çmuar dhe delikate si lule nga e cila ajo rrjedh, i cili përfaqëson pastërtinë dhe thelbin e pranverës. Te freskë dhe të ajrosur si një frymë e erës nxit ëndrrat. Një lule zgjedhur si një simbol i mbretërve dhe familjet e lashta për elegancën e saj. Forma e përhapur e kësaj aromë Eau de Parfum dedikuar gruas që dashuron atmosferë me ajër të rralluar, me një feminitet te ëmbël dhe sofistikimi iris të vishen ëndrrat. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4331 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »