SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iris Krem trupi 200 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iris Krem trupi 200 ml Një qumësht aromatik i cili transformon ritin e masazhit pas banjës në një kënaqës të pastër. Një krem i pasur, i butë që ushqen dhe zbut lëkurën e trupit, duke e lënë atë te këndshëme dhe te rrethuar nga aroma e pranverës Iris të freskët dhe të ajrosur. Përmban gjalpë Shi, i cili ushqen dhe zbut lëkurën edhe më te thatë dhe qumësht iris i cili e bën këtë locion për trupin madje edhe lëkurën më të ndjeshme. Një aromë dehëse që do të veshin lëkurën tuaj me bukuri dhe mirëqenien për shumë orë. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4330 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »