SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Patchouli shampo xhel 400ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Patchouli shampo xhel 400ml Siklet të saj luksoze i jep të gjithë trupit toning e patchouli dhe zarfat. Jep një aromë të pagabueshme ëmbël dhe intensive. Formuluar me Patchouli ekstrakt e cila është e pasur në flavonoids dhe ofron pronave të fuqishme mbrojtëse, dhe ushqyes antioxidant ajo kënaq lëkurën dhe për një dushme te qete Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4336 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »