SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sandalwood shampo per dush dhe vaske 400 ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23126
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sandalwood shampo per dush dhe vaske 400 ml. Një aromë tipike ekzotike, e cila është vlerësuar gjithmonë nga të dy atij dhe atë për një dush mrekullisht stimuluese. Sandalwood është nxjerrë nga një pemë që mbin në zemër të Indisë dhe kjo është baza e parfume shumë të rëndësishme për burrat dhe për gratë. Ajo është pasur me xhinko Biloba ekstrakt bimore dhe glicerinë. Për të kombinuar relaksim dhe energji. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4335 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »