SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trendafili romantik shampo per vaske dhe dush 400ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trendafili romantik shampo per vaske dhe dush 400ml Intensive delikate transformon momentin e pastrimit në një pushim e plotësim te bukurisë dhe dhuron relaksim. Formula e pasur me ekstraktin e Rosa Canina, antioxidant dhe qetësues, butësisht pastron me aromë e saj. E këndshëme kënaq shqisat me eren e trëndafilit dhe kopshtesh lulesh. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4334 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »