SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iris deodorant per trupin 125 ml
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iris deodorant per trupin 125 ml. Arome e saj e butë aromë e çmuar përkëdhel lëkurën për freski të menjëhershme dhe të qëndrueshme. Formula ka një veprim efektiv Deodorant pa modifikuar djersë natyrore. Format praktike si llak. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4343 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »