SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Caj jeshil deospray 1250ml
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E gjithë energjia e çajit të ndjeheni të freskët dhe aromatike gjatë gjithë ditës. Kjo deodorant me një aromë veçanërisht e gazuar, butësisht parfumon të lëkurën me thelbin e pagabueshme te çaj jeshil pa modifikuar djersë natyrore. Ajo vjen në një bombol me vrimë nxjerrëse llak praktik. Pasuruar me ekstrakte të çajit të gjelbër, të pasura në vitamina dhe kripëra minerale. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4342 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »