SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Violet shampo per dush dhe vaske 400 ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Violet shampo per dush dhe vaske 400 ml. Një banjë ose dush që mbulon trupin në atmosferë unike dhe të pagabueshme të një aromë manushaqe. Një aromë delikate e bute e cila perdoret nga poetët dhe nga njerëzit që nga kohra të lashta, me një shkumë të butë. Përmban ekstrakt Violet pastrimi. Për një banjë të plotë të butësi. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4341 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »