SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
​Raspberry shampo me manaferre per dush dhe vaske 250ml.
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Raspberry shampo me manaferre per dush dhe vaske 400ml. Kjo i jep aromën e shijshme dielli-pjekur raspberries, mbështjellë trupin e tuaj me shkumë të butë për të lënë ndjenja te lëkurës të butë si mëndafshi. Lëng mjedër e cila është e pasur me vitamina dhe minerale, është kombinuar me niseshte qetësues Rajs për të garantuar lëkurën te paster dhe te bukur. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4340 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »