SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Afrikan karite krem per duart 75ml
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Afrikan karite krem per duart 75ml. Ultra-ushqyes trajtimi në mënyrë efektive për të zbutur dhe për të mbrojtur lëkurën e thatë. Formuluar me gjalpë Shea dhe vaji, me veprim të jashtëzakonshme mbrojtëse, elastik dhe ushqyes për të mbrojtur duart kundër elementeve dhe të shpeshta mbi-larje, mbajtja e tyre të butë dhe të hidratuar. Aromën e saj të shijshme dhe të butë, lehtë të absorbohet.

Përdorimi: aplikoni një sasi të vogël të krem për duart thatë disa herë gjatë ditës, fërkoni deri zhytur plotësisht. Për lëkurë shumë të thatë aplikoni një sasi të madhe të produktit në duart, të mbuluar me doreza dhe të lërini për të vepruar për 10/15 minuta. Për lëkurë shumë të thatë, të lënë krem të veprojë nën dorashka gjithë natën, nëse është e nevojshme. Gjatë kontaktit me lëkurën do t'ju japë butësi menjëherë i dukshëm. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4347 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »