SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vanilje dhe mirrah krem per duart 75 ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vanilje dhe mirrah krem per duart 75 ml Ky produkt mbron edhe duart e më të thata duke ruajtur bukurinë e tyre. Përmban vaj organik sesam për mbrojtje maksimale, ulli dhe gjalpë për të ushqyer. Një krem i pasur qe i ben te duken duart bukur e butë dhe me arome vanilje dhe aromë mirrë. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4346 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »