SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vaniglia Nera deodorante 125 ml
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vanilje e zeze deodorant 125 ml. Aromë e saj sensuale zbut lëkurën e i jep ëmbëlsi dhe freski të menjëhershme per mirëqenie qe zgjat. Formula deodorant jep efekt menjehere. Në një format praktik sprai. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4352 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »