SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vanilje e zeze uje tualeti 30 ml
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vanilje e zeze uje tualeti 30 ml. Femërore dhe intrigues është një simfoni e ndjeshmëri dhe ëmbëlsi që lë lëkurën me ndjesi të ngrohtë dhe madhështore e Black Vanilla. Në të cilat zvarriten vibracionet e shijshme dhe delikate fruta dhe lule. Elegant dhe të ngrohtë ajo zgjon elegancën e natyrshme e çdo gruaje. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4351 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »