SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bv musk uje parfumi 125 ml
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bv musk uje parfumi 125 ml. Ujë me një dritë një re e freskie që zbut lëkurën duke lënë një parfum të fortë dhe të këndshëm. Aroma te kujton aromat e likenet që rriten në lëvoren e pemëve lisi dhe ka një bazë pemë, një aromë prej lëkure e vjetër dhe erëza. Mundet gjithashtu të përdoret disa herë në ditë. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4350 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »