SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vanilja e zeze krem per duart 75 ml
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vanilja e zeze krem per duart 75 ml. Krem i ftuar dhe i pasur me një aromë të rafinuar dhe të mbështjellë Black Vanilla. Jep ngushëllim të menjëhershëm në duar, madje edhe më të thatë dhe të stresuar. Përmban vaj Argan dhe gjalpë argan, nga të fuqishme mbrojtëse, hidratues, ushqyes dhe zbutës. Përdoret çdo ditë i mban duart e butë dhe ndihmon për të parandaluar shfaqjen e shenjave të plakjes. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4349 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »