SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pjeshke e bardhe shampo 125ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pjeshke e bardhe shampo 125ml. Aroma e saj e ëmbël e pjeshkë si fllad i jep vaskes një shkumë të këndshme me lëng intensive dhe të bute. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4348 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »