SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Coconut parajse ekzotike melodi 30 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Coconut parajse ekzotike melodi 30 ml. Një harlisur aromë prej kadifeje me shënime parajsor. Ajo me butësine e saj dhe me fruta tropikale te arra kokosit qetëson. Ju merr në Tropics çdo kohë të ditës. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4358 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »