SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Coconut esence e endrres 30 ml
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Coconut esence e endrres 30 ml. E embel intensive joshëse kjo është esenca e ëndrrave, te kujton kujtimet e lumtura. Ditët e kaloi shtrirë në diell shëtitjet relaksuar në plazhet rërë të bardhë dhe ujërat kristal e qartë. Ngrohtë si një kontakt ekzotike, femërore, terheqese, ju merr në një ëndërr dhe lë një shenjë te papërmbajtshëm mbi ata që u njohëm për të jetuar në një verë të pafund. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4357 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »