SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
5Coconut krem trupi 200 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Coconut krem trupi 200 ml. Një udhëtim ekzotike dhuron një puthje te kadife që është e mirë për të lëkurës dhe shqisat. Krem kokosit kadifeje, eliksiri më i frymëzuar nga bukuria nuk ka. Ajo është e butë si dhe paketuar si me përbërësit aktiv për të ndihmuar lëkurën. Ushqyes dhe mbrojtës i virgjër kokosit naftës dhe vaj bajame. Një koktej ekzotike për pampering ëmbël dhe bukuri të pafund çdo ditë. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4355 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »