SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lule qershije uje tualeti 30 ml
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lule qershije uje tualeti 30 ml. Joshës të ëmbël dhe romantike, e krijuar nga vitalitetit të freskët e lule vishnje. Kjo elegance ujë tualeti ngjall një ndjesi të gëzueshme. Me lule e saj me shije frute sherben në një përzierje me gaz jeshile, ajo është një himn i pranverës per çdo grua në sensualitet. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4354 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »