SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Violet uje tualeti 30 ml
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Violet uje tualeti 30 ml Një aromë e rrall dhe ultra-delikate me një përbërje të lules-green-drurë që evokon ndjenjat e hijeshi romantike. Festohet nga poetët dhe të dashur nga njerëzit që nga kohra të lashta. Violet është konsideruar nga italianet eselente. Nxjerrë nga lule më të bukura dhe të dëshiruar nga Zeusi për të dashurit e tij. Violeta e embel eshte intensivisht romantike dhe e krijuar për dashuri dhe eshte ende një dhuratë të dëshiruar shumë sot. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4381 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »