SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kostum Ceremonie "Romeo Gigli"
Çmimi :
€111.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kostum ceremonie nga koleksioni i stilistit "Romeo Giglio" sic e shikoni ne foto. Masa e disponueshme eshte 42. Eshte i punuar i gjithi me dore dhe nuk ka asnje imperfeksion! per klientet qe e kane idene e cmimeve te ketij stilisti do e kuptojne se ky artikull shitet me me shume se 80% ulje!Cmimi okazion i vertet

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4379 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »