SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trendafili romantik uje tualeti 30ml
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trendafili romantik uje tualeti 30ml per femra. Qetësues sensual është Eau de tualet që i përshtatet çdo grua. Një ujëvarë e emocioneve që ngroh shqisat lë të kuptohet gëzim i pranverës si dhe kopshte në lulëzim. Një aromë që ngjall historitë e dashurisë, pasion dhe romanticizem trendafili një haraç të feminitetit të pastër. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4378 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »