SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zambaku i Lugines uje tualeti 30 ml
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zambaku i lugines uje tualeti 30 ml. Rafinuar i butë dhe delikate, kjo është një eau de tualet për pranverë, për ditët e qartë që sjellin gëzim dhe qetësi. Një fllad per shqisat me hijeshi tufë lulesh të saj, e ndërtuar rreth Lily delikate të luginës. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4360 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »