SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iris rolet edt 15 ml
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iris rolet edt 15 ml. aromë aq e çmuar dhe delikate si lulja. Ajo vjen dhe që përfaqëson pastërtinë dhe thelbin e pranverës si një frymë e ajrit të freskët, për të rritur ëndrrat dhe mendimet. Një lule zgjedhur si simbol i mbretërve dhe të familjeve të vjetra, për shkak të elegancën e saj të lehte tani në dispozicion si një aromë, një ujë parfumi dedikuar për grua që dashuron atmosferë te rralle. Irispër si një aromë endrre. Produkt nga: Bottega Verde

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4359 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »