SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lule qershie gjalp per trupin 125 ml
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
23153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lule qershie gjalp per trupin 125 ml. I pasur i butë ky produkt intensivisht ushqen lëkurën, duke e lënë atë nje ndjenje të qetë dhe të butë të naftës organike dhe Jojoba Sweet Almond Wax. Ajo është jashtëzakonisht e këndshme për masazh në lëkurë dhe është zhytur menjëherë, qetësues shqisat me parfum e pagabueshme Cherry Blossom aroma e ëmbël dhe romantike e pranverës së përjetshme. Produkt nga: Bottega Verde


Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/4393 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »